Kromě desktopu Orion 900 a obřího monitoru X35 odhalil Acer také dvojici Predator periferií. Myš Cestus 500 a prémiový headset Galea 500. Myš chce zaujmout třeba nastavitelným odporem hlavních tlačítek. K dispozici budou dvě úrovně, Acer je zatím označuje pouze jako „lehká“ a „těžká“. Budete si moci vyměnit také postranní části a získat tak třeba opěrku pro palec.

Cestus 500 celkem nabídne osm programovatelných tlačítek, vnitřní paměti na pětici profilů a samozřejmě RGB podsvícení. Prodávat se začne v listopadu a cena byla pro Evropu stanovena na 90€, což je asi 2350 Kč.

Hlavní devizou headsetu Galea 500 je technologie Acer TrueHarmony 3D Soundscape, která má zajistit unikátní prostorové podání zvuku. Jedná se o proprietární formu virtuálního 7.1 zvuku. Zvládne si prý poradit i s vaším otáčením hlavy, aniž byste takto změnili směr zvuku.

Acer toho celkově o Galea 500 moc neřekl, oznámil ale překvapivou cenovku 299€, což vychází na skoro 8 tisíc Kč. Stejně jako myš se začne headset prodávat v listopadu.